2270 Färglitografi
Lars Norman, 43/360, Fiskeläge, 48x62
Såld: 300 kr
Såldes den 21 september 2009 -
5473 Färglitografi
Lars Norman, 179/360, 43x64
Såld: 150 kr
Såldes den 24 augusti 2009 -
5018 Färglitografi
Lars Norman, 153/360, 29x43
Såld: 150 kr
Såldes den 24 augusti 2009
1686 Färglitografi
Lars Norman, 224/310, 47x94
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
5021 Färglitografier
5 st Lars Norman 4 st med golfmotiv
Såld: 800 kr
Såldes den 16 mars 2009 -
8221 Färglitografi
Lars Norman, Helikopter, 140/310, 15x20
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2009
2076 Färglitografi
signerad Lars Norman, 284/310, 27x48
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2009 -
2534 Färglitografi
signerad lars norman, 53/310, skridskoåkare
Såld: 200 kr
Såldes den 17 november 2008 -
1370 Färglitografi
Lars Norman, fiskebåtar, 32x45
Såld: 400 kr
Såldes den 11 augusti 2008